Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz chubby2o6 #249101 üzenetére

    +1, nálam is így működik. Persze egyénfüggő is, kinek mennyi tekerés és milyen intenzitás számít soknak és ki mennyit-mit eszik. Pl. nálunk a családban, haveri körben állítólag a többség "alig eszik valamit", aztán amikor együtt ebédelünk vagy valamilyen kajálós buli van, mindenki legalább 5-10x annyit eszik mint én és egyáltalán nem foglalkoznak azzal sem, hogy mit esznek, tehát lisztes-zsíros kaják ezerrel. Mindezt úgy csinálják, hogy semmit nem sportolnak. Aztán csodálkoznak, hogy miért híztak el :F .
    Van olyan ismerősöm, aki városban, munkába trekking bringával jár évek óta és panaszkodik, hogy tekeréssel nem lehet fogyni. Amikor megláttam mit ért bringázás alatt, hát.. gyakorlatilag nem is teker ha nem muszáj, picit meghajtja, majd elgurulgat, egy ideig viszi a lendület :D . Ez így szvsz rosszabb, mintha gyalogolna.

    #249103 Tin: szerintem ha odafigyelsz a kajára és kitartasz a tekerés mellett, menni fognak a kilók lefele :K . Csak idővel tekerj minél többet.

    [ Szerkesztve ]

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák