Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz ZolkoW #247799 üzenetére

    Alin nem jutott eszembe :DDD . Bikeinn-en vannak Chaoyang gumik, de én most nem azt vettem. Keress rá bikeinn-en a Chaoyang Phantom szériára, van Speed, Dry, Wet és Mud, ezekből az alap verzió 60 TPI, a drágább 120 TPI és az anyagkeverék is más. Amiben az alap tubeless verzió többet nyújt a többi olcsó tubeless guminál, hogy kapott vágás elleni védelmet az oldalfalon. Ezt más márkáknál általában csak a csúcskategóriás xc gumik kapják meg. Ha te sosem kaptál vágásos defektet és téged ez nem érdekel, akkor érdekes alternatíva a Specialized Fast Trak Control is, mert kétféle anyagkeverék van, lehet belőle előre puhábbat venni, hátra keményebbet. Én Kendát vettem, de a Pro vonal abból nem annyira olcsó, nekem szerencsém volt, mert megkaptam egy Kenda Booster Pro-t 120 ron-ért (24 euró, 9000 ft). Ebben vágás elleni védelem, 120 TPI szövet, minden van ami egy csúcskategóriás xc gumiban benne lehet, az anyagkeverék is extrém puhának tűnik.

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák