Új hozzászólás Aktív témák

  • Gaben92

    őstag

    válasz Ringman #247810 üzenetére

    Az a baj ezekkel a statisztikákkal, hogy nem vesznek figyelembe egy csomó dolgot. Észtek papíron jobban állnak mint mi Finnországban pedig ég és föld. Nálunk a pályán megy mindenki a külsőben és a belsőt akkor használja ha előz, felhajtóknál is mindenki áthúzódik belsőbe, hogy aki jön fel (az amúgy ingyenes) autópályára be tudjon sorolni szépen, ha rohadt nagy a forgalom akkor is mindenki beenged egy autót maga elé és szépen záródik a zipzár, stb. Észteknél meg az első gondolatom az volt, hogy szívesebben vezetnék Magyarországon akkora türhők. Mindennapos a záróvonalon kanyarban előzés, akkora esőben ahol én azon gondolkodtam, hogy inkább lehúzódom mert 3m-re nem láttam nyomják neki mint az állat, de a kedvencem amin annyira le voltunk döbbenve kollégámmal, hogy elfelejtettük levideózni az a hosszú 3 percig tartó kamionos gyorsulási verseny volt egy sima külterületen korom sötétben kanyargós úton. Minden kanyarban azt “vártuk”, hogy a percekig szembe sávban haladó kamionra mikor kenődik fel valaki…

    Nálunk leginkább abból van probléma, hogy a jávorszarvas ha bemegy a szélvédőn akkor ott nincs kérdés, na meg a buliból hazafelé tartó fiatalok apu BMW-jével szeretnek berepülni 160-al az erdőbe.

    If it ain't a Rotor, it ain't a motor.

Új hozzászólás Aktív témák