Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz fulton #241713 üzenetére

    Én a 100 km-rel (+726m szint) voltam úgy, hogy az már rengeteg, de most már különösebb szenvedés nélkül meg tudom csinálni. Csak ilyen távon már oda kell figyelni, hogy ne éhezzen el az ember, bár az 50 km-nél sem segít.

    De én barom, most elállítottam a nyereg dőlésszögét, mert a kézfejeim időnként zsibbadnak, mondom, hátha jó lesz. Aha, hát nem, most már a se***m is fáj, és nem találom azt az állást, ahogy volt :O

    Más: alin nektek volt olyan, hogy nem tudtatok valamit megrendelni, mert kiírta, hogy az adott régióba azt a cuccot nem lehet szállítani? Én most futottam először ilyenbe, és nem értem. Be van állítva a szállítás MO-ra, akkor a picsáért nem rejti el azokat a cuccokat, amiket nem szállítanak ide? Ráadásul már kosárba tevés után, a checkout megnyomásakor írja csak ki. Egy iGPSPORT iGS520 kellene, 24-ért ajándék lenne.

    Persze a remek Cycplus pedálszenzorom is megdöglött, úgy néz ki, ráadásul mindkettő. 1 évet bírtak.

    [ Szerkesztve ]

    Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

Új hozzászólás Aktív témák