Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz f4lcon #220522 üzenetére

    Lehet, de:
    1. ilyen technikai tréning felénk nem létezik, talán Bukarestben. Szal elméletben jól hangzik, de sajnos gyakorlatban sosem lesz belőle semmi
    2. idővel magamtól is fejlődni fogok gondolom, már most gyorsabb vagyok lefele is, mint 2 éve
    3. lassan a modern lejtőre is alkalmasabb geo és a WT gumi az alap, amikor leváltom a gépemet újra, gyakorlatilag az új gépek 80%-a már olyan lesz, amilyent szeretnék, mert ez az új trend. Tudom, sokan nem hisznek a geoban, de ki kell menni egy agresszív geós trailos vagy enduróssal egyet terepre lejtőzni és hamar rájön az ember, hogy bizony egészen más tempót mennek lefelé, nem, nem csak a nagyobb rugóút miatt. Most meg ott tartunk, hogy az új xc-k gyakorlatilag kikönnyített-karcsúsított pár évvel ezelőtti enduro vázakat kapnak rövidebb rugóúttal. A 100 vs 120mm vagy 2.2" vs 2.4" is tuti sokat számít, az új xc-k rendszerint az utóbbi cuccokat kapják meg. Azt a Rock Machine-t ha lesz a helyi boltban készleten, ki fogom próbálni.
    Na de mindegy, mert kicsit már unom a témát, lényeg, hogy tudom mit és hogyan akarok a jövőben elérni, csak fura, hogy egy ideje ilyenekről szól a montis sajtó-tesztek, fórumok és amikor én felhozom a témát, hirtelen mindenki ellenkezik :DDD

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák