Új hozzászólás Aktív témák

  • Hasaggymeg

    Topikgazda

    válasz jjeahh #216031 üzenetére

    Ez annyira felhasználói hiba (nevezetesen tejhiány) , hogy 1előre nem viszek magammal semmit amit eddig sem. 1+ éve van összerakva a renCer és eddig pumpa is csak 1x kellett.... az ördög persze nem alszik, pont minap gondoltam, hogy ki kellene próbálni a kis pumpát amit egy éve csak cipelek magammal, mert lehet már nem is műxik. 🤭 Na a tegnap volt rá alkalom, egy óra alatt vagy 15x felfújtam a kereket vele, több-kevesebb sikerrel. Ami új pumpát illeti a legegyszerűbbet kerestem, sem térfogatváltó, sem univerzális fej, sem gumimarkolat nem kell, ezek nekem csak fölösleges macerák, vagy hibaforrások. Majd írok milyen a valóságban... és rendeltem egy liter (félzsíros🤭) tejet is. :)

    Wombath... fellógatod a bringát?... csak mert ha leengedem a gumit enyém ellapul mint a tehénxar. :D Amúgy gondoltam erre, megpróbálom. :R... a Zoliwrc módszere nem megy, nem hallom van-e tej benne hiába rázom. :F
    Szerk. a tegnap viszont én is belenyomtam egy nívódrótot, csak a gumin keresztül mikor próbáltam kukacozni. 🤭

    [ Szerkesztve ]

    "Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

Új hozzászólás Aktív témák