Új hozzászólás Aktív témák

  • Hasaggymeg

    Topikgazda

    A bringaút margójára néhány gondolat, idézet a cikkből:
    1. ...a helyiek megtorpedózták a külön bringaút építését, mert zavarta volna az életüket.
    2....kiderült, hogy a falusiak látni sem akarják a bringásokat...
    3....a Duna–Ipoly Nemzeti Park természetvédelmi okokból nem támogatja...
    4....forrás még nincs meg rá...
    5....az önkormányzat csak úgy járulna hozzá, ha felújítják a hozzá tartozó utat is. A kormány fel is újítaná, ha az önkormányzat hozzájárulna egy hosszabb távú áttervezéshez, arról viszont az önkormányzat hallani sem akar...
    és ha ez a szemlélet ami az előbbiekből látszik nem volna elég akkor itt a 6. Töketlenség, lopás, amatőrizmus és pancserség.

    Ami a szintet illeti, nem muglinak való vidék. ;] Amit még gondolok erről az, hogy 50, vagy 70 km majdnem mindegy, gyerekes, családi Balatonra lekarikázás talán 20, de inkább 10 km-en belül reális magyar viszonylatban, továbbá mikor autópálya vezet oda és az átlag gyerekes magyar kábé teherautónyi cuccal megy le egyetlen 7végére, teljesen életszerűtlen egy napszúrásveszélyt magában hordozó odavezető kerékpárúton családokat elképzelni. Én kerékpárútat oda építenék ahova nem lehet autóval autópályán eljutni, de lehet én gondolom rosszul...a dzsindzsás szakasz pedig már így elsőre is a kedvencem lett, pláne, hogy már jártam rajta. :D ...2szer. ;)

    [ Szerkesztve ]

    "Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

Új hozzászólás Aktív témák