Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz J.C.G. #198088 üzenetére

    Nekem a 25%-ös gyökeres még megy, de az ilyen avarost én is utálom, ha gyökerek, kövek és egyéb leküzdeni való dolgok vannak az király, de az avar csúszik, kiprörgeti a kereket, sz*r. Én ott tuti kisétálnék, arrébb rugdosnám a leveleket, majd megpróbálnám újra, mert jónak tűnik, kihívás :D . Mondjuk lehet magasabban van a kormányod, mint egy 100mm rugóutas negatív stucnis xc-nek, gondolom jobban rá kell feküdnöd.

    #198090 bardi: Meg lehet szokni és ha belejössz, még élvezed is. Itt a közelben a kis kedvenc emelkedőm is 14.8%-os, valójában fele 20-22%-os és fele 8-11% körüli, szerintem ez még nem olyan hatalmas kihívás, a mai tekeréssel együtt eddig 208x másztam meg és 9.7km/h-val a 4-ik vagyok asszem 140-ből :)) . A KOM 11.7km/h, az egyelőre nekem elérhetetlennek tűnik, de majd egyszer :D

    #198099 Ringman: igen, tudom, most itt ez megy... abban reménykedek a medveprobléma megoldásával hátha idővel a pásztorkutya probléma is megoldódna :(

    [ Szerkesztve ]

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák