Új hozzászólás Aktív témák

  • flash-

    veterán

    válasz 6030D #196418 üzenetére

    mondjuk a súly ilyen túráknál nem igazán volt érhezhető számomra soha sem(nyilván nem nyélen való tekerésről van szó hanem alapállóképességi intenzitásról), én 6 balatonkörön vagyok túl, meg volt még más több 250km-es egynapos is, a plusz súly sose volt igazán érhezhető számomra(max a vonatra felpakolásnál), persze nem viszek szerszámosládát, meg u lakatot, de azért csomagtartó,kerékpáros táska a fentebbi dolgokkal sokszor jött,de ha csak kis hátizsákkal mentünk akkor se volt jobb a menetidő,még a világosi dombocskára is kb ugyanúgy fel tudtunk jutni max pár másodperccel lasabban de ez extrém kivétel :) picit lehet lassabb lesz az ember(de ez utólag időben nem jött ki)
    itt az edzettség ami érhezető,ami igazán számít.
    ha előtte rendszeresen tekert az ember akár kisebb távokat (70)intenziven vagy nagyobbakat (3-4 órás tekerések)lassabban de volt forma könnyedén ment mindegy milyen súlyt cipeltem, de ha nem volt meg a kellő edzettség akkor jött a kalapácsos ember hiába az állóképességi pulzus zónában tekertük a távot(ga1 vagy z2, stb.. )

    [ Szerkesztve ]

    "Embrace our fellow man, no longer vilified"

Új hozzászólás Aktív témák