Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    válasz Csokicsibesz #190501 üzenetére

    Egy éve tekerek, egy kis senki vagyok azokhoz képest, akik tényleg komolyan tolják, de ez a 30-as átlag mondjuk 100k-n igazán nem nagy kunszt.

    September 16, 2020: [link] - 102 km, 3,3 óra, 816 m szint (tutira több, a Fenix néha elméri).
    March 29, 2021: [link] - 102 km, 3:47 nettó, erős ellenszél, benne 15-20 perc macskaköves kevergés, amit menetidőnek mért az óra, 1000 m szint (ez kb reális, az edge 1030-nak egészen jó a magasságmérése). Összes frissítés egy kulacs iso, a végére teljesen készen voltam, eléheztem, az utolsó egy óra vitte el így is az átlagot.

    Mindkét kör forgalomban, néha piros lámpákkal, kereszteződésekkel, különösebb nekikészülés nélkül. Jó, technikailag egyik sincs 30kmph átlag, de én sem vagyok egy erős kerékpáros. Csak a személyes ismerőseim között van olyan, aki ezeket a köröket nemhogy 30, de 40 fölötti átlaggal is megcsinálja. Igen, az 1000m körüli szinttel, random széliránnyal. :K

    p

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák