Új hozzászólás Aktív témák

  • sticky35

    tag

    A ma reggeli tekerésen nekem is sikerült összehozni egy balesetet. Vác felé a bicikliúton szembe kocogott egy nő kutyával póráz nélkül. A kutya szépen ment előtte, a nő a telefonját nyomkodta, de pont előttem átvágott a kutya keresztbe. Annyi tudtam csinálni hogy ne fejbe kapjam a kutyát elrántottam a kormányt fékezés közben és így az oldalába mentem bele. Valami dán dog szerű nagytestű kutya volt, szóval én felnyaltam az aszfaltot rendesen. Gatya és a nyereg bal oldala kiszakadt, a jobb tenyerem és a bal térdem elég csúnyán lehorzsolódott. Ahogy néztem a bicajt lett pár karc a fékkarokon meg a kormányon, valamint eléggé recsegett a kormány a stucni befogatásánál hazafelé jövet. Telefonszámot cseréltünk, abban maradtunk hogy délután beszélünk hogy mennyi a károm és kifizeti. A nadrág és a nyereg árát biztosan kifizettetem vele, nem tudom a többit hogy lehetne számszerűsíteni.

    Ti mit szoktatok csinálni a kutyasétáltatókkal? Az első lámpa villogott, nem is mentem túl gyorsan, mit kellett volna még csinálnom? Ha csengetek valaki meg attól lesz ideges, ráadásul szinte végig csengethetnék Göd és Vác között, mindenki a keskeny bicajutat használja, de úgy mintha rajta kívül más nem létezne.

Új hozzászólás Aktív témák