Új hozzászólás Aktív témák

  • flash-

    veterán

    válasz ZolkoW #176270 üzenetére

    ezeket a zseléket nem a túrázoknak találják ki,inkább a versenyzőknek, a hiány a gyomorban inkább azért van mert üres, vagyis akkor kéne még enned(és inni),persze ha egy túrán nem birsz megenni egy szendvicset vagy egy két fasirtot amit asszonyka csinál akkor nyilván egyed ami jól esik, de akkor is inkább a lassú szénhidrátokat preferálnám.
    na akkor gyros tál, szuper :) az egy tökéletes kaja! :)
    bár ez a gyomor érzés már megszokás, diéta előtt mindig kellett ennem hogy tele legyen a gyomor mert azajó, aztán rájöttem hogy pont fordítva az igazi

    peterkkeT:
    edzőkör úgymond 'versenyintenzitással' az nálam max 65-70km (olyan 165ös átlagpulzussal az nálam sweetspot felett valamivel)
    afelett már inkább csak túra,illetve a 70-80-100km-es utakat szoktam sweetspot -threshold környéki intervalokkal megtoldani(fél óra könnyed tekerés után 2-3x 20-25 perc sst-th) aztán ujból könnyed.
    lehet hogy bírnáam a laktátküszöb környéki hossú ezdést, ezen még nem gondolkodtam, nem tudtam hogy van e értelme(ilyen magasabb intenzátásnál rövidebb időket szoktak előirni)deha azt mondod, ki fogom probálni.

    [ Szerkesztve ]

    "Embrace our fellow man, no longer vilified"

Új hozzászólás Aktív témák