Új hozzászólás Aktív témák

  • zsocy

    őstag

    Országúti közszolgálati perceink következnek...

    Megjött az aliról rendelt Igpsport IGS10 gps bringacomputerem, 3 hét alatt ideért Kínából.
    Ki akartam próbálni mit tud az egyik legolcsóbb ilyen, mégse Garminon kisérletezzünk, mert mi van ha nem jön be a dolog. Hát bejött, egész más élmény az orrod elé tett nagy kijelzőt nézni mint mindig lenézegetni az órádra. ANT+ pulzusmérővel (régi Garmin) egyből párosodott, a jelét végig tartotta. A BT cadence mérőim még úton vannak, azokkal nem tudtam kipróbálni, de nem hiszem hogy gond lesz majd velük.
    Műhold jelet is szinte egyből talált, végig tartotta azt is, mentem fák alatt, ott is. Mindent mutatott amit kellett, az 1 órás tekerés alatt egy csíkot sem csökkent az aksi, az is bírni fogja. Adtak hozzá egy előreálló tartót (sajnos SRAM felirattal, nem Campa, de semmi sem tökéletes ;] ) azon nem rázkódott, nem rezgett, végig szépen olvasható volt minden adat.
    Az egész minősége rendben van, a töltőcsati gumival fedett, a gombok nem lötyögnek, egyszóval össze van rakva.
    10300 Ft volt, ennyit szerintem bőven megér a cucc, ráadásul viszonylag hamar ideért.
    Ja, a telós szoftver is egész ok, plusz tud automatikus Strava szinkront is. Ezt mondjuk nem próbáltam ki, az órám szinkronizál, de ott van az opció. Backup GPS-nek is jó lesz ez :)

    Így néz ki felszerelve a táltos paripára:

    Köszi hogy meghallgattatok :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák