Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz jjeahh #130757 üzenetére

    Na. Leszedtem a gumit, benyomtam a szelepet, visszaraktam a gumit, látszik, hogy a szelepnél a gumin a felnijelző csík helyrepattant, de máshol sajnos most sem jó. Felpumpáltam kőkeményre, pattogtattam, úgy sem jött helyre. Szappanozáshoz most nem volt türelmem, következő alkalommal azt is kipróbálom, bár szvsz elég gáz, ha a Maxxis-t ennyire nehéz rendesen felrakni, terepen, ha defektet kapok és belsőt kell cserélni nem lesz nálam szappanos víz meg kompresszor :U . És az sem biztos, hogy az majd helyrehozza... Feltűnt még az, hogy gyárilag a felniszalag nagyon ferdén állt, gondoltam miatta nem tud a gumi a helyére pattanni, szal megpróbáltam helyreigazítani. Kár, hogy már felvette a felni formáját, meg el is van öregedve, szal nem lehet rendesen helyrerakni és meg is nyúlott ahogy igazítgattam, ezért kidobtam a francba. Természetesen ez sem hozta helyre a gumit, továbbra is olyan, mintha nyolcas lenne a kerékben, csak ahányszor felrakom mindíg más a nyolcas :DDD . Most rendelek felniszalagot meg pár egyéb apróságot, addig két réteg szigszalagot tekertem a helyére :D . Kérdés, hogy amíg megjön a felniszalag használhatom így? Nekem nem tűnik az a szalag valami komplikált cuccnak...

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák