Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz apholyon #129462 üzenetére

    Annyira nem bonyolult azért a dolog, dióhéjban én a helyedben talán ezt csinálnám: elmennék, szétnéznék, ami tetszik azt leírnám, lehetőleg minél többet, kikérném a topik véleményét, majd visszamennék és megvenném azt, amire azt mondták a kollégák, hogy rendben van. Hogy valamennyire kiszűrd a túlságosan gyenge bringákat:
    - ha a teleszpókon azt írja, hogy "rock shox", az előny :D
    - ha a keretedért ilyen nincs, akkor nézz olyant, amin XCR-t ír, vagy minimum XCM-et, ez alá nem mennék
    - a fék ha lehet legyen hidraulikus shimano, valszeg más tárcsafékes montit, amin shimano logó van nem is kapsz, de rá is lehet kérdezni
    - váltón, hajtókaron ne legyen "Tourney" felirat, mert az az alja, én terepen nem bíznék benne, Acera, Alivio kezdésnek már megteszi, ha nem túl magasak az igényeid
    Kb. ennyi :DDD . Sőt, szerintem bemehetsz a boltokba úgy is, hogy mondjuk "170k-ig hidrós fékkel és minimum Acera felszereltséggel XY méretben mit tudnak ajánlani?" Innentől már csak a telót kell lecsekkold. Súlyt, geometriát, kerékszettet ennyiért szvsz még fölösleges nézni, csak bonyolítaná a helyzetet.

    beleriand72: Köszi!

    [ Szerkesztve ]

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák