Új hozzászólás Aktív témák

  • Hasaggymeg

    Topikgazda

    válasz LustaDick123 #128425 üzenetére

    Keményre sikerült a nap.Az eleje még jó volt,a Bikács melletti tájvédelmi területet átszelve annyi szarvast és muflont láttunk egy óra alatt mint eddigi életemben összesen.Aztán elkarikáztunk az atomerőmű bejáratáig,onnan meg zasszony nyomására már aszfalton jöttünk vissza Bikácsra,csakhogy...valahol Paks és Nagydorog között,még vagy 25km-re a szálláshelytől úgy du. öt óra után nejem defektet kapott.Amikor hat (!) királydinnyét kiszedtem gumijából még meglehetősen nyugodt voltam,de mikor kiderült,hogy immár 2 éve teljes biztonságérzettel shrader szelepes pótbelsőt hordoz nyeregtáskájában,ami használhatatlan a felnién fúrt presta lyuk miatt,azt hittem leszakad az ég a káromkodásaimtól.Volt 2 nagy foltom és egy kicsi az összesen öt lyukra! :U Volt ott minden,vágószerszám hiányában a nagy foltok kettéharapásától,a sötétben és 6C hidegben útszéli foltozáson keresztül,a káromkodás és imátkozásig minden.Aztán visszaértünk.Remélem legalább sugárfertőzést nem kaptunk,mert akkor tényleg teljes lenne a mai nap. :DDD
    Legfőbb tanulság,hogy összejárhatod az isten összes járhatatlan erdejét defekt nélkül,de ha egy városi körforgalomnál óvatlanul átgurulsz egy 10m2-es füves elválasztón sz@rral meszeltek a gumidnak. :(((

    [ Szerkesztve ]

    "Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

Új hozzászólás Aktív témák