Új hozzászólás Aktív témák

  • trialboj

    őstag

    Megszabadultam a görgőmtől, ördögi szerkezet volt. :N
    2 szezont volt nálam, szerintem nem túlzom ha azt állítom hogy 300km-t nem tekertem vele, a gumi futófelületén még ott volt a gumi sorja : ))

    Sokba került keveset használtam, az sem volt élvezetes, és éppen csak fél áron tudtam eladni, úgy hogy szinte új volt.
    Én senkinek nem ajánlom, ennyi pénzért inkább vegyél téli ruházatot, és ha nincsenek brutál mínuszok, akkor tekerj kint.
    603D is inkább odakint teker, pedig ő valahol a hobbista és sportoló között van, ha neki sem tetszik annyira, akkor a sima hobbi bringás szinte biztos hogy szenvedni fog rajta.
    Ha valaki mégis szeretné kipróbálni, az vagy a legolcsóbbat vegye meg, akár használtan is, mert azt leszámítva hogy mekkora zajt csapnak nem sok különbség van köztük, vagy ha komolyabban gondolja a használatát, akkor olyat amelyikben beépített szenzorok vannak, és párosítható telefonnal / okos tv-vel / pcvel, így talán lehet találni valami kis motivációt hogy használd.

    "Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

Új hozzászólás Aktív témák