Új hozzászólás Aktív témák

  • Hasaggymeg

    Topikgazda

    válasz 6030D #128169 üzenetére

    Igaz váltóm 781-es,de akárhol kerestem rá az XT görgőre,ezt a 773-ast dobta fel,na meg még ott is ahonnan gyorsan és egyszerűen (Bike Pro,Káposztás Megyer) el tudtam hozni.

    (#128177) Runner_fxr ...vegyes érzésekkel nézem ezeket,saját gyerekemet biztos nem engedném.Más 3 nyelvet beszélni és más nyaktörő mutatványokat végezni ilyen zsenge korban,mikor még agyilag nincs teljesen tisztában egy esetleges komolyabb bukás lehetséges hosszútávú következményeivel.Persze tudom,hogy így születnek a profik,de azokat a Red Bull Rampage arcokat is csak modern kori gladiátoroknak tartom,akik életüket kockáztatják szórakoztatásunkért (hírnévért,elismerésért stb.) és gyerekemet lehetőség szerint távol tartanám ettől.Saját vélemény hangzott el. :)

    (#128178) Zsohi...a gyerekek nem ismernek félelmet Pontosan ott a nagy büdös kutya elásva,a felnőttek felelőssége vigyázni rájuk.

    [ Szerkesztve ]

    "Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

Új hozzászólás Aktív témák