Új hozzászólás Aktív témák

  • 6030D

    Ármester

    válasz trialboj #127660 üzenetére

    Ez a CB amilyen drága, olyan nehéz. :D A FUNN szimplán nehéz (75 mm/156 g), meg nekem nem tetszik (mondjuk semmilyen FUNN sem, mindegyik olyan bazári). :B

    parkr: :R Ezt el is felejtettem, pedig bm fórumon is ajánlották régen. Mivel lehet lemosni a festéket? Gyógyszertári alkohollal?

    Hasaggymeg: ó, nekem megjött a nagyon tuti, nagyon könnyű (90 mm/88 gr). Úgy volt, hogy ő is azt vesz, 75 mm helyett a 90 jó lenne, de akárhogy mérte, nem jött ki a 75 mm a gyári stucnira. Elvitte mellépróbálni az enyémet, és fél centivel hosszabb. Tehát a gyárilag 75 mm-re szinterezett Ghost stucni igazából 85 mm. Sz*ros 1 millás bringától végül is nem gáz. :) A 90 így rövid lesz neki, és ebből a következő 110 mm. Bár most azon gondolkodik, hogy rendel azt, mert vett valami Syntace Vector kormányt, aminek nagyobb a hátranyúlása, azzal fog felmenni, így lehet, hogy kiadja. Csak hülyén néz ki. :) Nehéz dolgok ezek....

    (#127664) trialboj nem tudom ez milyen, de a Decában 4000-től indul és felpróbálhatod. A lezippzározható ujj szerintem itt (ha van is), nem opció, mert nem tudod összegyúrni kicsire, ami itt ezeknek pont a lényege lenne.

    [ Szerkesztve ]

    Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

Új hozzászólás Aktív témák