Új hozzászólás Aktív témák

  • ZolkoW

    őstag

    válasz trialboj #124850 üzenetére

    Ez egy .... bicikli :)
    A váz ennek a régebbi változata: [link]
    Én a Vértes déli felén túrázgatok vele. Amikor ezt a vázat vettem, 50%-ban az hajtott, hogy régóta érdekelt a single speed téma, a másik 50% az volt, hogy az akkori vázamat épp javítani kellett, mikor ez feltűnt az apróban. Az előző tulaj maratonokra járt vele, nem rossz eredményekkel :)
    A szarvak kísérleti pozícióban vannak, egyébként a hely jó, azzal van a gond, hogy a fékkarok eléggé belelógnak a kezem útjába - bár így lehet őket onnan is húzni, és azért még használható marad a szarv is. Talán ha nem vágtam volna le 66 centire a kormányt, épp maradt volna annyi hely, hogy ezt is megoldja. De már látom, hogy lesz ezzel még próbálkozás, mert van benne potenciál. A két szarv így 40 centire van egymástól, ami nem is áll távol egy oúti kormányszélességétől.. És lájt terepen/földúton már van létjogosultsága. Ja, és én sosem markolok úgy rá a szarvra, hogy a vízszintesnél jelentősen feljebb kellene állnia. talán kiállva tekerésnél, de akkor meg jellemzően előre dőlök, legalábbis ha nem laza a talaj. Úgy már nem is tudnám használni, ha felfelé meredeznének.

    Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

Új hozzászólás Aktív témák