Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    No, ESI. Asszem értem mit esznek rajta az emberek, bár azért azt túlzásnak érzem, hogy a világbajnok versenyzők nagyrészének a bringáján tenyleg ilyen van :F . Mert jó cucc, olyan érzés rámarkolni mint két csöcsre, de egy normális puha gumimarkolat is van ilyen jó... csak legyen türelme az embernek 100 félét összevásárolni és tesztelgetni, mire végre egy beválik :D . Tetszik még az az ESI logó is, menő... már ha észreveszi valaha valaki aki ismeri a márkát :DDD . Ami nemgyerebe, az az, hogy a bordázás hiányának hála érezhetően melege van néha a tenyeremnek rajta, mivel nincs ami elvezesse az izzadtságot. Meg ma amikor 35 fokban másztam nagyon meredek hegyen felfelé, le is izzadt a tenyerem és hát olyankor azért bizony csúszik. Mondjuk cserébe amikor nem tocsog a tenyerem az izzadtságtól, olyankor nagyon tapad.
    Squirt wax-ról egyelőre nem tudom mint mondjak, olyan mintha rárecskáztam volna a láncra :DDD
    Ja és jött egy kínai Duuti kulacs is, na ez teljesen jó cucc, normális minőségű az egész, van porvédő kalapja és vééégre ebből absz nem szivárog a víz (!!!) :D . Mondjuk van ennek is pár apró hibája, picit a csutora nehezen jár, így egy kézzel nem lehet kinyitni és egy nagyon picivel kisebb mint a többi kulacsom, így az alu kulacstartót enyhén hozzá kellett állítani, hogy ne zörögjön. 500ml verzió, 750ml verzió.

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák