Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz Toobee #115520 üzenetére

    Majd ha megint új gumit veszek, szvsz le fogom mérni a 2.30-asokat, de már a 2.25 is neccesen fér bele a váltó miatt sajnos.

    varsam: Ja, valahogy úgy érzem számomra tavasz-nyár-őszre az Addix-os Smart Sam lesz a non plus ultra, valszeg annál kötök ki végül :K

    6030D: Ja, ezen már rég túlvagyok, a "mindenhol jól teljesít" dolgot csak terepre értettem, késő őszre és télre kéne (hóba) valami, ami tapad mint a légy a mézre. Tavasz-nyár-őszre szerintem jó lesz majd az újabb Smart Sam, aszfalton is jól gördül, terepen meg szinte bármilyen körülmények között elég jól harap már a régi verzió is... persze alacsony nyomáson, én csak hosszú aszfaltos túrákra szoktam felpumpálni rendesen a gumit :D . Ennek a szériának a mintázatát szerintem b*romira eltalálták, a középső sűrű bütykök miatt aszfalton okés, a szélső kiálló bütykök meg terepen gyakran életet mentenek, nagyon jól megfogják a bringát. Oké, aszfalton vannak mikrorezgések vele, de hát ez mégiscsak egy terepgumi...

    Amúgy ahogy elnézem a Maxxis-okra nem árt rákeresni, hogy hogy néznek ki real life képeken, mert a gyári fotók mintha kissé túloznak :D

    [ Szerkesztve ]

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák