Új hozzászólás Aktív témák

  • ShiTmano

    aktív tag

    válasz flash- #106742 üzenetére

    Én lecseréltem a dög nehéz teleszkópomat egy karbon villára. Nem bántam meg. Majdnem egy éve megvan, semmi baja, teszi a dolgát, pedig nem kímélem. Mondjuk én pehely súlyú vagyok (szűk 80kg). Lehet, hogy nagyobb ember alatt már eltört volna. Axle to crown távolságot kell lemérni, az alapján kell rendelni. Nekem a Cube Cross Proba a 27,5-es méretű kellett. Az volt ugyanolyan méretű, mint a teleszkóp. Így nem ment el a geo. Lehet gyorszárasat és átütőset is kapni belőle.

    Szerk: nekem tapered kellett, de van egyenes fejcsőhöz való is. Erre érdemes figyelni.

    (#106744) Benir8 "Hány cm-es van neked?" :Y Azt hittem valami meleg társkereső topikba keveredtem. :B

    (#106746) trialboj Nem szilikon spray, hanem Teflon spray való a becsúszóra. A szilikon szerintem ragad, habár nem próbáltam. A teflon nekem nagyon bevált. :K Hasaggymeg módszere szerint használom.

    (#106747) Hasaggymeg "...amúgy meg 80cm." Az kemény öcsém Mi vagy te? Tapír(18-as karika)? :D

    [ Szerkesztve ]

    "Ilyen dolog ez, folyamatos növekedés, egy állandó méretű bolygón :D Rip rendszer..." by Crim

Új hozzászólás Aktív témák