Új hozzászólás Aktív témák

  • benfolds

    őstag

    válasz jjeahh #100013 üzenetére

    bevallom, hogy a villámoktól én is nagyon fosok. nyáron is volt 1-2 alkalom, hogy visszafordultam, mert jött a vihar, dörgött, villámlott, az eső mondjuk nem kapott el. 1-2 éve viszont egy hosszabb túráról hazafelé egy platón ért utol a mennydörgés, ahonnét lakott terület vagy bármilyen menedék 5-6 km-re volt. ráadásul ez éjszaka történt, szóval a villámlás még félelmetesebbnek tűnt. iszonyatos csattanások...imádkoztam, hogy csak ezt éljem túl..:)) persze végül megúsztam, max eláztam, ami nyáron nem vészes. ami az én esetemben akadályozhatja a tekerést: 1. szakadó eső villámmal 2. sima szakadó eső 3. szél nem akadály, de utálom. ezeken kívül semmi nem tart vissza, -20-ban is tekertem már, szerintem nem gáz, ha nincs szél. nem mondom, hogy egy nagy élmény, mert hosszabb távon rohadt vastag kesztyűben is fázott a kezem, és a lábamujjaimat is (alig) éreztem. olyan már előfordult, hogy ilyen -10 + erős északi szélben elindultam bicajjal bevásárolni, és visszafordultam, mert fájt az arcom a hidegtől. de ilyen kb. 10 évente van.

Új hozzászólás Aktív témák