Új hozzászólás Aktív témák

  • hchefi

    csendes tag

    válasz Wolfy999 #66572 üzenetére

    Köszi a gyors választ. Akkor azt mondod, hogy a fentebb linkelt Lelit szett, 150K-ért kvázi jónak mondható?
    Tényleg nem kukacoskodás, mert nyilván jobban értetek a témához, de mi az, ami miatt mondjuk egy 100 ezres főző "nem jó". Basszus, már ez is egy horror összeg, ha azt nézzük. Hamar tönkremegy benne valami és drága javíttatni? Vagy ha "nem főz jó kávét", akkor azt hogyan kell elképzelni?

    Nem vagyok nagy kávéőrült még egyelőre és szeretnék tisztán mérlegelni. Őszintén szólva én meg nem mondanám egy KV-ról, hogy mikor (nagyon) jó. Rossz KV-t már ittam, de a többi számomra még kvázi egyforma volt (Frei, Dallmayr, 3-4 csillagos hotelek büféjében készített KV), persze lehet az én ízlelőimmel van a baj.
    Szóval én még egy nagyon profi cuccal nem biztos, hogy tudnék mit kezdeni. Fotózást tudnám példaként említeni, ahol egy profi az összes 200 ezer alatti gépre azt mondja, hogy használhatatlan, mert ő már komolyabb szemmel nézi a beállításokat/minőséget. Viszont az amatőr egy 50 ezresből is tud olyan képet csinálni, ami neki tetszik. Remélem értitek, hogy mire szeretnék kilyukadni :)

Új hozzászólás Aktív témák