Új hozzászólás Aktív témák

  • hchefi

    csendes tag

    Sziasztok,

    Dolce Gusto kapszulás kávéfőzőm jelzi néha már a szándékát, hogy 5 év szolgálat után szeretne lassan visszavonulni :)
    Következő jelöltként előkerült a Nespresso meg a hagyományos KV főző is, végül az utóbbi mellett tettük le a voksunkat.
    Szóval a helyzet az, hogy kellene venni valamit 100-150k huf körül. Automatáról nem sok jót hallottam eddig (legalábbis otthon szervizeltek egyet, és a rövidkávés gomb megnyomása azóta is hosszú kv-nyi mennyiséget ereszt le :D) szóval azt kerülném. Meg lehet, hogy a jövőben szeretnék azért játszani a beállításokkal is.

    Szóval marad az őrlő+főző páros. Tudtok ilyen keretre ajánlani valamit? Őrlőnél nekem fontos szempont lenne, hogy ne stopperrel kelljen mérnem az őrlés idejét, ezt néztem ki, ami már méri az időt: Catler CG8030. Persze ha van ennél olcsóbb kúpos, akkor jöhet az is, mert most már ott tartok, hogy az őrlő drágább mint a főző :D
    Főzőből a Gaggia Gran Style, ami beleférne, de valahol már láttam, hogy fikázzák. A következő szint ebből a márkából meg már a 100 ezres kategória...

Új hozzászólás Aktív témák