Új hozzászólás Aktív témák

  • leKri

    újonc

    válasz And06 #57906 üzenetére

    Küzdök a dózerrel én is :) Tippeket, tanácsot szeretnék kérni, kerestem de nem találtam pont így erről semmit.
    Tény, hogy tökéletesen söpör, viszont "sok" őrleményem marad a csavaron és környékén, illetve a belső plexi lap peremén. Persze söprögetéssel megoldható. Nagyobb bajom inkább az adagolással val. Ha a kart teszem alá, mellépakolja. Ha lassan pofozom, ha gyorsan. Néha jobbra hord, néha ballra, csak még arra nem jöttem rá mikor merre és miért. A kart felemelem teljesen a dózer aljáig, és képes akkor is mellépakolni. Rutintalan vagyok, papírpohárral próbálkozom, abból öntöm a karba/szűrőbe. Így mérni is tudom a leőrölt mennyiséget is. Kicsit bosszantó, hogy sepregetem a fél grammokat innen onnan, azután pedig 1-2 g landol a pulton :F
    Pé-hez hasonlóan nagyon gondolkozok én is, ha nem szokunk össze a dózerrel, elkerülhetetlen lesz az átalakítás.
    Jó kávézást mára is mindenkinek! ;) Gondoljatok azokra, akik egész nap dolgoznak ma is, és vágynak haza egy jó espressot készíteni.

    "Coffee is a fruit. Don't let the fruitiness scare you."

Új hozzászólás Aktív témák