Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Qtya123

    őstag

    válasz HoTaZo #18005 üzenetére

    Na ennyit arról, hogy keresztapám 20 éve kamionos és ismeri a dolgokat. Hallgattam rá, rosszul tettem.

    Egyébként a sors fintora, hogy pont 15 órában le tudtam zárni a napot, persze ezt így előre nem tudhattam. Bár a nagy kapkodásban lehet, hogy még a végén is elcsesztem. 18:00 órakor álltam meg a telepen, 18:01 órakor állítottam le az autót, ekkor automatikusan ágyra teszi. A 18:01 órás zárás kereken a 15 órám lett volna egyébként. Nem vártam meg a 18:02 órát az ágyon, hanem zártam a napot és kivettem a kártyát. Mikor nyomtattam, akkor láttam, hogy a 18:01-et még nem regisztrálta ágyon, így kormány az utolsó piktogram a zárás előtt. Gondolom ez is gond... :(

    Így néz ki végülis ez a csodás napom:

    Írjak valamit a szalagra? Ugye ott van benne a 9-est megszakító 14:30 zárás, utána 14:51 nyitás, 18:01 megint zárás....
    Mennyi egyébként a büntetési tétele annak, ha valaki elfelejt zárni? És a 9-est megszakító zárásnak mennyi?

    De ha úgy vesszük hiába szakította meg a zárás a 9es pihenőt, az egész napom pont belefért a 15 órába nem? :U Tehát így a szalagot ha megnézitek mi a vélemény? Elvileg megszakított 9essel sem vagyok így büntethető az én logikám szerint.

    Bocs a sok kérdésért, új dolgok ezek nekem, mert eddig nem kellett napközbeni zárással foglalkoznom, de most legalább ennek a buktatóit is megtanulom. Csak most ugye 56 nap...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák