Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Somatom

    veterán

    Az elmúlt nap eseménydúsra sikeredett. Legalábbis szerintem. Tegnap bedöglött az egyik felrakón a rakodógép, csúsztam két órát. Emiatt nem értem el az utolsó felrakómat. Viszont, letelt a két hetem, autót kellett váltanom. A váltóm céges személyautóval lejött az utolsó lerakómra. Ott kipakoltam a hat heti cuccomat, be az szgk. -ba, irány a telephely. Este 9 -kor bepakoltam egy Volvoba, de az az autó egy hete állt, akku lemerülve. Úgyhogy a raktárban aludtam. Reggel vettem észre, hogy lapos a bal első. Plusz, kilopták belőle a céges tabletet. Ez kell a melóhoz, plusz össze van tanítva a nyomtatóval. Szóval, reggel kerékcserével indítottam. Irány a lerakó. Persze, az egy hetes csúszás miatt nem volt időkapum. Három órát vártam, mire aknára tudtam állni. Ott derült ki, hogy nem működik a schubboden. Vészlerakóval sikerült lerakodnom. Onnan felrakó, majd szervíz. Megcsinálták a schubit, majd go vissza a telephelyre a bekonfigolt új tabletért, nyomtatóért. Azt még gyorsan összebarátkoztattam az autóval. Még lenne mára 300 Km -em, de mondtam nekik, hogy ha lehet, akkor ne erőltessük. Megértették.

    [ Szerkesztve ]

    Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

Új hozzászólás Aktív témák