Új hozzászólás Aktív témák

  • Ragnar95

    nagyúr

    válasz Mr.Csizmás #9328 üzenetére

    Engem valahogy nem fogott meg annyira a fényképezés,h hobbiként tekintsek rá. Ha van valami megörökítendő pillanat, arról lövök egy/több képet, aztán ha olyan kedvem van, nézegetem a képeimet, amiket készítettem,de ennyi, nincs bennem az a vágy, hogy csak úgy minél jobb fotókat készítsek bármiről, amit meglátok :DD
    Bezzeg apám elolvasott már jópár fotós könyvet, általában ő fotóz ha együtt megyünk valahova, ki se lehet venni a kezéből a gépet :DDD :P
    manchester85: én ezt a füles kérdést se értem,én a kezdetek óta gyári füleseket használok, az utóbbi időben már próbáltam 10 000Ft-os fejhallgatótól 100 000Ft-osig elég sokat, de egyik se fogott meg annyira,h azt mondjam, na ez instant get vagy egyáltalán hogy nekem jobb kéne...Lehet, hogyha pár hétig/hónapig egy jobb fülest/fejest használnék, utána undorodva tekintenék az iPhone fülesre, de egyelőre bőven jó ez is számomra, max a kényelem+zajkizárás miatt váltanék :K

    [ Szerkesztve ]

    Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

Új hozzászólás Aktív témák