Új hozzászólás Aktív témák

  • Ragnar95

    nagyúr

    válasz tildy #9292 üzenetére

    Én viszont (és szerintem az emberek 70-80%-a így van ezzel) a fotók nagy részét magamnak/a családnak/közeli barátomnak készítem és nem töltöm fel minden egyes fotómat 600 közösségi portálra, mivel nem akarom minden fotómat megosztani mind az 1000ismerősömmel, így amit meg akarok osztani, azt egyszerűbb a facebook appon belülről, főleg, hogy nem akarom a mobilnetemet képmegosztásra pazarolni....
    vadászcsiga: nekem is van DSLR-em, de az idő 80%-ában a mobilommal fotózok, mivel az mindig kéznél van, gyorsabb és egyszerűbb visszanézni a fotókat és bár messze nem olyan jó minőségűek a fotók,de azért ezek már nagyképernyőn is élvezhetőek és a fent leírt dolgok kárpótolnak a fotók minőségéért...De nyilván máshogy kell kezelni egy teló és egy fényképező fotóinak minőségét, nem szabad őket összehasonlítani, mivel más a felhasználási terület. Ha elutazom, mindig viszem a DSLR-t és azzal fotózok nyilván vagy ha valamilyen alkalom van,de a hétköznapokra elég a teló kamerája is :K

    [ Szerkesztve ]

    Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

Új hozzászólás Aktív témák