Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • manchester85

    addikt

    válasz DanielK #9174 üzenetére

    Sorry, efölött elsiklottam, gondolom, később szerkesztetted. Sehányig, anyámnak van egy gyengébb LG-je, azt állítottam be neki, próbálgattam, tehát ennyi. (Jaj, most el ne kezdjük megint, hogy egy gyengébb droidot ne hasonlítgassunk már. Nem hasonlítgatok, előre is nyugalom mindenkinek, csak válaszoltam DanelK-nak a kérdésére a "droidos" tapasztalataimról. :) )

    Azt azért össze lehet hasonlítani, hogy kinek mire van szüksége, illetve pont ezen okból végiggondolni, kinek melyik rendszer válhat be legjobban. De ezek után már nem írom le azt az átkozott hozzászólást, mert semmi értelme. Annak ellenére, hogy direkt hangot adtam neki, hogy a saját magánjellegű dilemmámat szeretetném leírni, mindenki nekem esett, hogy hát hogy merészelek én bármiről is írni, amit nem ismerek. Ráadásul már most több szó esett róla, mint amennyit megért volna az egész. Főleg azért, mert mi a francot lehet arról beszélni, amit még le se ír az ember? :F Szóval ezek után nem sok kedvem van hozzá, talán majd egy blogbejegyzésnek...

    i6 Silver

Új hozzászólás Aktív témák