Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • manchester85

    addikt

    válasz Ricardo #8973 üzenetére

    Orbitális nagy marhaságokat beszélsz. Amit én linkeltem, az egy tesztvideó volt, out of the box, nem egy lejárató videó. A készülék bemutatása volt a cél, nem pedig mesterségesen generált bug-ok bemutatása, aminek nem tudjuk a részleteit. (JB, agyonpakolt bugos cydiás tweakek, stb) Egyébként meg nem is a caps lock-ra bök pontosan, hanem mellé. :U

    Mint írtam, és az alkalmazásokról beszéltem. Mivel kb. semmit nem tudsz az iOS-ről, így szerintem teljesen fölöslegesen is tépem a szám. Az iOS az alkalmazás elindulásának idejétől függetlenül azonnal belő egy képet, amivel sokkal komfortosabbá teszi a használatot, ugyanis tudod, hogy jól böktél-e rá. Lehet, hogy maga az alkalmazás csak később indul el, de a program "úgy tesz", mintha azonnal megnyílna. De minek is magyarázom ezt neked, úgyse érted, hisz az életben nem használtál iPhone-t.

    Korpicschess videójában is ott figyel a cydia. Egyébként a "lejárató" videóban érdemes megnézni, hogy milyen gyorsan megnyitja a 3GS a facebook app-et. Pontosan erről beszéltem. Most ezt hasonlítsd szépen össze a One X-es out of the box alkalmazás elindulással. Nem azt mondom, hogy egy 3GS jobb, mint egy One X, de annak, aki az egyenletes alkalmazás elindulást szokta meg, az ettől a haját fogja tépni. Te meg írod itt a hülyeségeket mindenféle tapasztalat nélkül. :U

    i6 Silver

Új hozzászólás Aktív témák