Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • manchester85

    addikt

    válasz B-L-A-C-K #67116 üzenetére

    En nem mondtam, hogy vicces volt, azt mindenkinek magának kell eldöntenie, en csak azt mondtam, hogy se nem volt szemet, se nem bunkó. De amugy igen, szerintem vicces volt. Legjobb haverral egymás valós kárán is tudunk röhögni, nyilván a határt az ember másokkal szemben jóval lejjebb húzza meg, mint olyanokkal, akikkel közeli viszonyban van.

    Az, hogy a zebrán megy át egy család az egy szokványos, mindennapos eset, a kutya konkrétan az auto alatt fekszik, ráadásul mögötte, ahol kb. nem is latszik, es abból indult a beszélgetés, hogy boldog. Ezek mind hozzájárulnak a poén minőségehez.

    Mindegy, nem ragozom tovább, vagy érzi az ember a poént, vagy nem, nem szoktam poént elmagyarázni, mikor valakin látom, hogy nem érzi a poént, hagyom is. :) Különben meg nem elmondta mar egyszer neked r3dsnake hogy szar a humorérzéked? :U

    Ittakary!

    Egy képregény annyira életszerűtlen, hogy számomra az nem tud vicces lenni. A spontán, valós élethez kapcsolódó poénokat szeretem. Ez a poén ugy kezdődik, hogy Batman... :U

    [ Szerkesztve ]

    i6 Silver

Új hozzászólás Aktív témák