Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ragnar95

    nagyúr

    válasz David75 #3940 üzenetére

    Szerintem is kicsit átkéne alakítani a termékpalettát :K A shuffle szerintem nagyon nem éri meg, mert gyakorlatilag semmit nem tud és ilyen áron már kijelzős MP4 lejátszókat kapsz és itt még az Apple érzés se jön át és a hangminőség se kiemelkedő...
    A nanoból szerintem jobb volt az 5.generációs sokkal, mint a 6. és nemhiszem, hogy abból 3"-os kijelzőset csinálnának iOS-el, mert a 3" az eléggé kevés és akkor ugye minden alkalmazást elkéne készíteni arra külön...
    A Classic szerintem rendben van, bár én azt semmiképp nem vennék, bár valóban lehetne vékonyabb,de a flash memória az drága és a hdd meg ekkora helyet foglal...
    A Touch az most valóban nagy lehúzás így, hogy nem fejlesztették, szerintem is jó lenne egy olcsó iPhone, bár tuti nemlesz belőle, mivel pont ezért forgalmazzák még a 3GS-t és a 4-et, bár a 3GS az horribilis áron van szerintem...De ha mondjuk olyan 300$-ért árulnák kártyafüggetlenül a 3GS-t vagy egy hasonló tudású olcsó iPhone-t, akkor mégnagyobb lenne a kereslet, csak ugye az Apple az prémium gyártó, így nem adhat ki most egy akkori hardverrel készüléket és az alsóbb árszegmensben a profit sem akkora, így számukra ez a jelenlegi a legjobb megoldás szerintem.Az már más kérdés, hogy a vásárlónak mi a jó,de egy olcsó iPhone szerintem az Apple prémium létét veszélyeztetné és talán a státusszimbólumságát is...

    Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

Új hozzászólás Aktív témák