Új hozzászólás Aktív témák

  • zebra_hun

    Topikgazda

    válasz Csavez™ #6043 üzenetére

    Az okozhat ilyet. System agent nálam a neve, azon emelhetsz. 1.35V-ig nem nevezhető dúrvának, de nálam 1.24V a 4700. A 4500-at 1.22V-al csinálom. Erre van egy teszt, ugyanis a tm5 erre nem való. Memória vezérlő a Large fft, probléma esetén 1-2 másodperc és kékhalál. P95-ben én már kikapcsolom mindig az avx-et, nem széthajtani akarom. Persze extrém tuningnál, te úgyis figyeled a hőmérsékletet. Én max 10 percig járatom, baj esetén úgyis hamarabb hibázik. 5GHz-en csináltam crossload tesztet is, Large fft mellett indítottam cbr23-at, és melyik progi mit tud magának az erőforrásból kisajátítani. Ha jól emlékszem, de nem esküszöm, cb23 80%-ban birtokolta, elnyomta a p95-öt. Persze csak ha egy atom stabil rendszert szeretnél, való életbe nem lesz ilyen szitu. Vissza az eredeti kérdésedre, p95 large fft pár percig.

    Testmem5-ben vannak különböző cfg-k a ram teszthez. Load/exit vagy mi, és akkor nem a Szergejjel mész, amit Droid linkelt lejjebb az elismert stressz teszt. 44x v 43x uncore is megoldás. 53/50-et nagyon nehéz volt meg bench idejére belőni. Ott cpu vcore-t is kellett már hozza emelnem. 47 felett értelmetlen, csak epenis.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák