Új hozzászólás Aktív témák

  • zebra_hun

    Topikgazda

    válasz arabus #6004 üzenetére

    Most van idom nézni ezt a képet. CL 14 14 14 28 240 WOW, ezt megsaccolni sem tudom milyen fesszel érték el. Single rank, OK, de ennyire megszorongatni, nem sámli. Én mindig hozzáteszem a stressz tesztet, ugyanis nekem is van olyan beállítás, ami nagyon szép is tudna lenni, de ha hibázik a teszten, lehet csiszolni tovább. 54/51, az is cefet, nálam a Large FFT az 50-es uncore-t eléggé megfektette. Ekkora Ring frekinél már a proci vcore-t is kellett emelnem, nem csak az SA-t. 47-ig viselkedik "normálisan", utána bizony hoznom kellett még feszt. RAM stressz -en a nagy uncore nem is hasal el, arra a P95 Large FFT-t használom. Amiket itt beadok képeket, azok már letesztelt eredmények. Szívesen megnézném ennek a HWINFO-s képét, mekkora feszültségekkel érték el. Azt látom, Aorus Elite AC, pont ami nekem van, bár az az X4 BIOS az hivatalos volt? F jelzésű minden BIOS a Giga oldalon. Ez nagyon ott van.

    ***Egyenlőre egy 1080Ti ketyeg, de nemsokára lesz benne újabb VGA. Az F4 BIOS után jön ez a "Enable Resizable Base-Address Register (Resizable-BAR) option to enhance GPU performance." Van ennek jelentősége? F6 hozza ezt. Nem tudom dob e ez valamit, amikor nekem volt 3080-am, akkor ez nem volt még, a 8700k mellé.***

Új hozzászólás Aktív témák