Új hozzászólás Aktív témák

  • zebra_hun

    Topikgazda

    Annyi nem lehet, valami gubanc van a méréssel :) Én is teszteltem egyet, igaz, belakott Windows. Nem is érek el szuper eredményeket, de azért bírom 28C helységben. Minden kutya füle fel van telepítve, RAM sebességben gyengébb vagyok, illetve új BIOS is lett közbe. 50-es uncore-ral RAM test lefut hiba nélkül, de a P95 Large FFT memória vezérlő stressz hibázik. Dög meleg van, nem tudom mi lehet, ha a System Agent (SA) feszt megemelem akár 1.35V-ig, akkor sem tudok 50-es Ringet stabilizálni. 48-al hiba nélkül még cross loadban is CBR23-al és P95 Large FFT együttessel is megvan. (1.38V Dram, 1.20V IO és 1.22V SA) Az uncore frekihez én azt hittem, hogy az SA fesz emeléssel lehet hozzájárulni, de ebben a melegben egyszerűen nem stabil. Persze ez játék alatt nem jön ki, csak 20-21 szobahő mellett jó volt. Ennek a melegnek ez az egyetlen "előnye" van, lehet stabilitás teszteket csinálni. P95 szigorúan, NO AVX. Ilyen:

    360-as radi még éppen lehűti, de a környezeti hőmérséklet is magas. BFV alatt 50C fölé nem megy, a "játékvíz" még annyira nem rossz, mint ahogy páran leírják. Erősen gondolkodom épített vízhűtésben.

    ***Szerk.*** Arabus, brutál meleg. Találj ki valamit, mert az sok.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák