Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • moleculez

    veterán

    válasz vicze #120305 üzenetére

    Én most épp eladom (kihasználatlanság miatt) az 14” M1 Maxot (ha érdekel valakit), de előtte egyetemen: kapta folyamatban a machine learning algokat, python, R, office, az összes MS365 szutyok amit el tudsz képzelni. Nap vegen hazamentem 20% akksival. Fogalmam nincs milyen hangja van a ventinek, a rendszer pedig konzisztensen szar ugyanolyan, nincsenek meglepetések. Szintén több hónapos uptimeokkal. Igen, az Excel pl tényleg nem teljes funkcionalitású (én is belefutottam, de ugyanazt a .csv filet megpatkoltam egy 4 soros python scripttel🤷🏼‍♂️ -tudom, nem elvárható), de erről az MS tehet. Persze a kiemelkedő teljesítmény az specifikus pár felhasználásra, de a hátrányai is.

    Most ittmaradok az X270-nel, meg egy Honor Magicbookkal ha billzet kéne 2nél több soros emailhez, minden másra ott az iPad.

    A TP-t valójában hobby gépnek vettem többet nem is várok tőle (nem mai csirke na’), de most jobban ki vagyok téve a Windows f@szságainak, és nem őszinte a mosolyom. De ha legközelebb szükségem lesz (ténylegesen) laptopra az csakis mac lesz.

    Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

Új hozzászólás Aktív témák