Új hozzászólás Aktív témák

  • Tim82

    nagyúr

    válasz Doki16 #96760 üzenetére

    Senki sem mondta, hogy nincs különbség a TN és az IPS panelek között, az utóbbiak javára. Csak arra utaltam, ezek szerint kissé sikertelenül, hogy a korábban, elsőre lőtt képeid konkrétan alkalmatlanok még annak eldöntésére is, hogy milyen panel van bennük (sötét környezetben, gyakorlatilag szemből fotóztad mindegyik képnél őket). Az utána lőtt képeknél persze már jól látszik (bevallom, ott - mobilról nézve épp a fórumot - figyelmetlen voltam, elsiklottam elsőre afölött, hogy újabb fotókat is linkeltél, amiért utólag is elnézést :R ).

    Ezt abszolút nem sértésnek szántam, csak megjegyzés volt, hogy szerintem az elsőre mutatott fotók alapján aztán kb. lehetetlen következtetést levonni a mindkettőn látható bevilágítási egyenetlenségeken túl. Vagyok túl "néhány" IPS panelen én is, van mi alapján következtetnem azért. :B

    Az említett példám egyébként itt van, a #96118-ban linkelve.

    [ Szerkesztve ]

    "You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

Új hozzászólás Aktív témák