Új hozzászólás Aktív témák

  • Martin97

    aktív tag

    válasz AxBattler #92879 üzenetére

    Szia!
    Köszönöm a segítséged!

    Az i7-es procit nem tudtam választani. Adott volt a keret, consumer gépet nem akartam, mert az nem olyan minőségi mint egy munkagép.

    Az előző g500-as gépnél sem az i5 3230m volt a gyengepont, hanem 3,5 év után az akku és mivel már a zsanér is kattogott ezért inkább beszereztem az utódot. Elvileg ez a proci valamivel erősebb is. Bár kép és videószerkesztésnél nyilván jóval lasabb lesz az i7-hez képest de a többit szerintem bírni fogja. 🙂

    Szóval a későbbiekben akkor max ssd-t és ramot tudok belepakolni.

    Arról van esetleg tapasztalat, hogy mire érdemes odafigyelni használatnál, hogy minél tovább bírja?

    Gyári akkut be tudok szerezni majd ősszel, gyártják hozzá addig? Most nem nagyon férne bele az új akku.

    Kompromisszumokkal tudok majd rajta néha játszani? Heti mximum 1-2 óra időtartam lenne. Összesen 1-2 újabb játékot próbálnák ki rajta. Főleg régebbiekkel játszok mikor van időm (nfs prostreet, bf3, metro 2033, last light, far cry 3-4). Újak közül csak a metro exodus és a far cry 5 jöhet szóba.

    Szerk: miután megnéztem a tesztet látom, hogy a játékokkal is elboldogul, de elég meleg a gép. Esetleg tudnátok valamilyen hűtőt ajánlani hozzá?

    Martin

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák