Új hozzászólás Aktív témák

  • #11620608

    törölt tag

    válasz Dhampir #91979 üzenetére

    Köszi!
    2 hónap után most jutottam el odáig, hogy nem akarom, nincs értelme tovább fejleszteni a gépet, mert látványos fejlődést értelmes pénzügyi kereten belül már nem lehet elérni. Főként úgy, hogy én - sajnos - nem atomfizikus vagyok és a közeljövőben 4K videókat sem tervezek vagdosni.
    newmoonlight mai írása után kíváncsi lettem, mennyit költöttem a gépre, ezért én is összeírtam.

    Tim82:
    Igen, itt a fórumon olvastam, hogy nincs látványos sebességkülönbség az utólagos USB 3.0 kártyán, kár költeni rá, pláne, hogy havonta 1x használom max.
    Az AC-s wifi és bluetooth 4.0 kombinált kártyán én is elgondolkodtam, de józan ész szerint arra is kár költeni, ha egyrészt nincs AC routerem, másrészt pedig nincs problémám a wi-fi sebességével. Ugyanakkor a kisördög azt mondja a fejemben: ugyan már pajti, csak 8 USA dollár egy ilyen modul, mit veszthetsz vele:
    https://www.aliexpress.com/item/Laptop-Network-Cards-AW-CB161H-Wireless-802-11ac-n-b-g-Bluetooth-4-0-Half-Size/32713773423.html?spm=2114.40010208.4.44.kt5sGp
    :)

Új hozzászólás Aktív témák