Új hozzászólás Aktív témák

  • dugo_

    veterán

    válasz Bocsek #83678 üzenetére

    Sok sikert. :D Nem lesz jó, készíts be pár Xanax-ot.

    Pontosan ugyanezzel a hibával egy Z50-75 esetében:
    Nov. 18. el a TMX-be; dec. 9. vissza, alaplapcsere. 96 óra elteltével kezdődött elölről.
    Dec. 17. el aTMX-be; dec. 30. vissza, hozzá se nyúltak, szerintük én vagyok a hülye.
    Jan. 5. el a TMX-be egy polgári perrel, homárral, NFH-val fenyegetés kíséretében; jan. 14. vissza, újabb alaplapcsere, wlan kártya csere, kijelző csere.

    Most egyelőre úgy néz ki működik, de már ránézni se tudok erre a szarra, ment is a szekrény mélyére.

    De a legszebb, hogy szerintem még mindig lövésük sincs a hibáról. Tesztelni nem teszteltek semmit, ment a Furmark ezerrel, aztán ha attól nem szállt el a kép, akkor szerintük már jó is a laptop. Befizetnék egy ilyen állásra.
    Csak akkor cseréltek alkatrészt, amikor a hibaleírásnál megemlítettem, hogy szerintem, látatlanba mi lehet a hiba. Gondoltam naivan, hogy majd ennek nyomán utánajárnak...

    _____________

    De hogy ON is legyek:

    Belepattintottam hétvégén a T500-ba egy potom áron szerzett LG 1920x1200-as panelt, azóta elég jó világ van. Bár 2,5 órát birkóztunk, nem tudom ki tervezte meg ezt a kijelző keretet, szerelhetne csak ilyet élete végéig.
    Kicsit gyenge már a háttérvilágítása, de legalább van már jó nagy tér.

    A T9600-as procimról semmi hír, kezdem azt gondolni, hogy lenyúlták a postán. :(

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák