Új hozzászólás Aktív témák

  • Tim82

    nagyúr

    válasz HSM #72484 üzenetére

    Vedd figyelembe, hogy elvileg Windows alatt jobb a Thinkpad-ek energiamenedzsmentje. :D

    A másik, hogy kevésbé is melegszik, ez pedig szó szerint tapintható különbség (X200-on állandóan már-már forró volt az Express Card oldala, X201-en legfeljebb langyos).

    Nekem három órányi üzemidőhöz képest +20-30 perc nem tűnik kevésnek (kb. egyhatoda a teljes üzemidőnek, hogy ha utánaszámolsz). Mindezt úgy, hogy Windows-hoz képest nagyobb fényerőn van, mert amit Linuxon rosszabbnak találtam, az a fényerőállítás fokozatai (finoman fogalmazva nem egyenletesek a fokozatok, de minden bizonnyal ezen is lehetne reszelgetni, ha majd egyszer rászánom magam).

    Nyilván a Sandy Bridge még sokkal jobb ebben vagy abban - de ez sosem volt kérdéses, meg a témához sem tartozik (de azért örülök én is, hogy neked milyen shiny T420-ad van ;] :P ).

    "You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

Új hozzászólás Aktív témák