Új hozzászólás Aktív témák

  • tothjozsi96

    addikt

    Egy érdekes kérdésem lenne.
    Anno, mikor vettem a T400-at, használtan akkor nem figyeltem rá, nem is érdekelt őszintén de nem a gyári töltőt kaptam mellé.
    Gyakorlatilag nem is lenne ez akkora probléma, de nem tudom miért lehetséges ez a jelenség de leírom.
    Az a lényeg hogy ez a töltő adapter tehát amit bele kell dugni az adapterbe az a 3 ágú fej az nem teljesen ér be, és ha belenézek ebbe a 3 ágú fejbe akkor látom hogy ott a vörös réz vagy nem tudom micsoda és gondolom az szolgálná a földelést, na igen csak nem tudom teljesen beledugni az adapterbe ezt a fejet.

    És azt vettem észre hogy miközben mondjuk egy alsó gatyában vagyok és a laptop a combomon van akkor elég szépen megszokott csípni. Tehát statikus kisülés keletkezik azt hiszem ez a pontos neve ...

    Az lenne a kérdésem hogy valaki nem járt már így T400/T500 vagy egyéb gépeknél?
    Vagy valaki próbált már így "laptopozni" hogy a combján volt és nem volt rajta nadrág. (nyáron vettem még észre)

    És most nem tudom hogy mi a frászkarika baja van, de a konnektor földelve van, most a nyáron lett megcsinálva.

    Szóval nem tudom mi a baja. De nem szeretném ha valami elszállna benne, eléggé megszerettem már.

Új hozzászólás Aktív témák