Új hozzászólás Aktív témák

  • sutszi

    veterán

    válasz brd #50965 üzenetére

    Pont ez a lényeg...nincs olyan, hogy bekövetkezik a baj...és akkor legyen kisebb a probléma.
    Egyszerűen nincs ilyen opció. Nem lesz baj és kész.
    Persze nem lehet a sémát egyben ráhúzni de én úgy indulok neki, hogy ez jó lesz.

    (#50969) cigam
    Egy olyan T61-et használok amit szerintem nem igazán kíméletek meg...volt már hibája...a zsanérja lötyög...
    de nem 1cm-t, vagy 3-at legalább. Bár annyira nem zavar mert amikor kinyitom akkor mint a beton. Volt már komoly hibája is. Messze garancia időn túl. Meg tudtam csinálni. Azért mert volt tapasztalat és tudásbázis hozzá. Ez nekem felbecsülhetetlen. Mert én eleve a garancia idején túlra tervezek. Sokszor voltam már úgy, hogy körülöttem ugyanaz vagy hasonló eszközök haltak halomra, az enyém meg jó volt...lehet rajta filózni vajon miért. A tervezett elavulással szerintem jött az emberi megfelelője is, a tervezett hanyagság is
    De azt se felejtsük el, hogy ami elromolhat az el is romlik...ugye. Mivel nagy számban gyártott termékekről beszélünk ezért valakinek a cuca be kell sz@rjon. nincs mese....

    Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

Új hozzászólás Aktív témák