Új hozzászólás Aktív témák

  • Schuby

    aktív tag

    válasz Shatterstar #44167 üzenetére

    Én futottam már hasonló X aktába, a saját lányomnak raktam össze egy gépet, gyári új alkatrészekből. Épp nem volt raktáron az általam kinézett memo így vettem egy másik, nem névtelen terméket.
    Az eredmény teljesen használhatatlan gép, telepíteni sem lehetett mert állandó kékhalál random hibakódokkal. mindent teszteltem, végül a memoriákat hoztam ki vesztesnek. visszavittem, csere, ugyan arra a márkára, és a a probléma ugyan kisebb intenzitással, de maradt. már fel tudtam telepíteni a rendszert de óránként kékhalál. én is és sok más hozzáértő is értetlenül állt a dolog előtt. egy hétig ezzel keltem és feküdtem. aztán kaptam kölcsön 2 más márkájú használt ramot kipróbálásra és láss csodát a hiba mintha sose lett volna. visszavittem ismét a 2 új ramot, elég furcsán néztek rám, de szerencsére jóindulatuak voltak, és kértem más márkát helyette,. jelzem minden értéke ugyan az volt. az az alaplap nem szerette azt a fajta ramot. ismerőseimnek ugyan azzal az alaplappal és ram kombinációval semmi gondjuk nem volt. a gép azóta is hibátlanul megy. sose fogom megtudni mi volt a baj

    [ Szerkesztve ]

    x230, N53SN, D7200, BV6000S

Új hozzászólás Aktív témák