Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • azbest

    félisten

    válasz tresh #35236 üzenetére

    A régi winyót beteheted az optikai meghajtó helyére:
    ehhez kell egy olyan keret, ami az ultrabay slotba megy a dvd helyére. Sokszor volt már szó róla a topicban, hdd caddy néven keresve megtalálod. Arra kell csak figyelni, hogy vannak sorozatok amibe serial ultrabay slim, míg másokban (régebbiekben) ultrabay slim slot van és persze a hdd caddy olyan kell legyen, ami beleillik. Mindkét fajtába sata winyó megy egyébként. Ebay-ről szoktuk rendelni.

    Úgy vettem észre, hogy stabilabban ül a winyó a caddy-ben, ha rajta hagyom azt a fém borítás, ami az eredeti helyén rajta volt. Annak a fülével lehetett kihúzni a helyéről. Ilyet fillérekért lehet rendelni e-bay-ről.

    A winyó helyére ssd rakás teljesen ugyanolyan, mintha másik winyót tennél be, mert külsőre szinte egyformák.
    Eddig csak a Corsair Nova2 alakjával volt egy kis problémám, mégpedig, hogy trapéz alakú a profilja, nem pedig téglalap, így csak a gumi bugyikat tettem rá. A legtöbb ssd normális winyó alakú, ott nincs ilyen probléma.

    (#35243) Chaser:
    hja, igazad van.. át is szerkesztettem kicsit. Csak a külső winyó miatt indultak be a fogaskerekeim :B

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák