Új hozzászólás Aktív témák

  • N.GÁBOR

    aktív tag

    Tegnap alkalmam volt kicsit megtapogatni, megszemlélni egy T60-as gépet. Tettem ezt azért mert a kiszemelt gépet még megnézni sem akarom úgy, hogy még nem találkoztam közelebbről az adott típussal. (Tegnap belinkeltem egy T60-at amit kinéztem)
    Nagyon megtetszett a gép, amire azonban felfigyeltem, hogy terheléstől függetlenül állandóan megy a ventije. Egészen halkan, de azért mindig pörgeti. Ez kicsit szokatlan volt a T23-mam után, nálam ugyanis, csak ha úgy érzi akkor kapcsol be. ( Persze tudom, hogy generációk választják el a két gépet, és ami gyorsabb azt jobban kell hűteni.)

    A tesztekben áradoztak a hűtéséről, azonban állítólag ezt még fokozták a T61 esetében.

    A T61-nél is állandóan megy a venti, vagy csak mikor úgy érzi a gép?

    Többségetek már elég tapasztalt, sok ThinkPad volt a kezeitekben. Nekem azonban a 60-as szériából csak egyetlen T60-at sikerült alaposabban átvizslatnom, így a többit még csak látásból sem ismerem, csupán a tesztekből, (korábban egyszer egy másikat is pár percig) azonban vásárlást fontolgatva nem szeretnék rosszul dönteni.

    Eddig inkább T60 után kajtattam, mert mást nem igazán ismerek a 60-as generációból. Emiatt szeretném megkérdezni a véleményeteket, hogy ti inkább egy x1300-zal (esetleg x1400-zal) felvértezett T60-as mellett döntenétek-e, vagy esetleg egy intergrált vga-s T61 mellett. (125-130 a felső korlát, de azt is már 80 ról tornáztam fel két lépcsőben:))

    Nálam a noti egy elég hosszú távú befektetés, amit az is kivláóan igazol, hogy jelen sorokat is még a 8 éves mindenes T23-mamról gépelem.

    Előre is köszönöm válaszotokat, és ne haragudjatok. hogy ilyen gyakran fordulok hozzátok segítségért:)

    Üdv Gábor

    May the force be with you!

Új hozzászólás Aktív témák