Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz LaptopSystem #24984 üzenetére

    Nem te Zoli, egy másik:) Nem néztem meg átvételkor alaposan a gépet, meg a legfontosabb tesztet nem futtattam le úgy eldumáltunk a sráccal:D Annyit mondott ki van törve a hűtőrácsnál a műanyag. Hazahoztam, fel w7, minden fasza. Ráeresztettem egy játékot leküldte magát elég gyorsan készenlétbe. Be tudtam drivernek. Mondom majd holnap megnézem. cpu teszt. T7300 van benne, de mindenáron csak 1600mhz-en járatta a prime95 2Ghz helyett. Addig nem is néztem hőfokot, hanem akkor:D Nagyon magas volt, 90 fok, belépett a hővédelem. Másnap gép szétszed, paszták kiszáradva, újrapaszta. Hűtő kicsit érdekesen néz ki T60-éhoz képest de sebaj. Rollcage váz is kitörve hűtőrácsnál. Összerakom a gépet ugyanúgy melegszik :F Megint szétszed, netes képek, hűtő bizony el van deformálódva egy kicsit. Amennyire tudtam visszaigazítottam, most cpu még elmegy kategória, gpu melegszik:D alaposabban körbenéztem a gépet, hűtőrács felöli részen látszik hogy nem 100% a burkolat, szépen leejtették a sarkára vagy oldalára. Elsőre nem tűnt fel, csak ha keresi az ember. Netezni simán lehetett vele, meg most is lehet, neki se tűnt fel, nekem se amikor próbálgattam átvételkor. Annyiban maradtunk visszaveszi, de tanulságos volt hogy legközelebb több teszt kevesebb pofázás gép vételkor :B

    szerk: akum lehet lesz egy 1-2:)

    [ Szerkesztve ]

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák